Ευκλέας Λευκάδας: Επίδειξη TAEKWON-DO στο Φεστιβάλ της ΚΝΕ
Την Παρασκευή 29.08.2014 στις 19:30 στο Ανοιχτό Θέατρο
Το Δ.Σ του συλλόγου μας σας ανακοινώνει ότι θα πραγματοπoιηθεί η ετήσια επίδειξη TAEKWON-DO του συλλόγου μας την 29/08/2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:30 στον χώρο του ανοιχτού θεάτρου στα πλαίσια των πολιτιστικών εκδηλώσεων της ΚΝΕ.
![]() |
![]() |
Το πρόγραμμα της επίδειξης το οποίο θα εκτελεστεί από επίλεκτη ομάδα του συλλόγου μας που έχει αρκετές επιτυχίες την χρονιά αυτή στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της, θα περιλαμβάνει αυτοάμυνες, εκτέλεση τεχνικών χεριών-ποδιών, εναέριες τεχνικές, αγωνιστικό TAEKWON-DO, και πολλές άλλες εκπλήξεις.
![]() |
![]() |
Είσοδος ελεύθερη.
Διεθνής εκπαιδευτής ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ VDAN (πληρ. ΚΑΡΑΒΕΛΑ-ΚΑΛΛΙΓΟΝΙ έναντι JET-OIL 6937369299).