Το Σάββατο η παρουσίαση με θέμα «Παναμάς: 500 χρόνια ενώνοντας τον κόσμο»
![]() |
![]() |
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλούμε στην ενδιαφέρουσα παρουσίαση που διοργανώνεται από την Πρεσβεία του Παναμά στην Ελλάδα, σε συνεργασία με το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας, με θέμα «Παναμάς: 500 χρόνια ενώνοντας τον κόσμο» που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 4 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 18.30 στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Πνευματικού Κέντρου.
Την παρουσίαση θα κάνει η κα Nicky T. de Economou, Chargé d´Affairs a.i.
O ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Π.Κ
ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
____________________________
Σχετικά:
Διώρυγα του Παναμά: «Ο 13ος άθλος του Ηρακλή»