Ο Τηλυκράτης διοργανώνει από τις 22-24 Δεκέμβρη 2014 Χριστουγεννιάτικο Bazaar μπροστά από την Παναγία των Εισοδίων και προσκαλεί για ανταλλαγή ευχών για το νέο έτος και ενίσχυση της ομάδας.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email