Aποτελέσματα της λαχειοφόρου αγοράς του Αποκριάτικου χορού της Νέας Χορωδίας
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΥ ΑΓΟΡΑΣ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ
ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΤΙΣ 14-02-2015
Το Σάββατο 14-02-2015, στο πλαίσιο του Αποκριάτικου χορού της Νέας Χορωδίας Λευκάδας, διενεργήθηκε η κλήρωση της λαχειοφόρου αγοράς, τα αποτελέσματα της οποίας έχουν ως εξής:
Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς μας για την ευγενική προσφορά των δώρων καθώς και τα μέλη και τους φίλους του Ομίλου μας για τη στήριξη της λαχειοφόρου αγοράς και την καθοριστική συμβολή τους στην επιτυχία του Αποκριάτικου χορού μας.
Για την παραλαβή των δώρων μπορείτε να επικοινωνείτε στα παρακάτω τηλέφωνα:
6938676596 Άγγελος Παπαδόπουλος
6976437839 Βασιλική Πολίτη
Το Δ.Σ.