Εξωτερική προπόνηση του συλλόγου ΑΓΑ Ευκλέας Λευκάδας
Το Δ.Σ του συλλόγου ΑΓΑ Ευκλέας Λευκάδας ανακοινώνει ότι στα πλαίσια της προετοιμασίας του για το LEFKAS OPEN ΤΗΝ 20-21/06/2015 (δες εδώ) πραγματοποιήθηκε εξωτερική προπόνηση στην περιοχή του Αγίου Ιωάννη στην Λευκάδα.
Με αυτό τον τρόπο δείχνουμε, συμπληρώνει η ανακοίνωση του συλλόγου, ότι η εξάσκηση στο Taekwon-Do δεν γίνεται μόνο σε κλειστούς χώρους αλλά και σε εξωτερικές συνθήκες, που είναι και σαφώς πιο δύσκολες.