Ευχαριστήριο του Τοπικού Συμβουλίου Αλεξάνδρου
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Κοινοτικού Συμβουλίου της Κοινότητας Αλεξάνδρου ευχαριστεί και συγχαίρει
Α. Τα Δ.Σ. και τα μέλη των συλλόγων «Σύλλογος Επαγγελματιών και Προστασίας Περιβάλλοντος Νικιάνα» και « Πολιτιστικός Σύλλογος οι ΣΚΑΡΟΙ» για την συμβολή τους, ώστε η περιοχή μας να ήταν καθαρή κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.
Β. Τους κ. Νίκο Γράψα και Χρήστο Σέρβο για την προμήθεια των μπαλονιών που τοποθετήθηκαν στην θαλάσσια περιοχή ΛΙΜΝΙ, για την προστασία των λουομένων.
Γ. Τους κ. Γεώργιο Βρεττό και κ. Χρυσόστομο Βρεττό για την τοποθέτηση των μπαλονιών στην θαλάσσια περιοχή ΛΙΜΝΙ, για την προστασία των λουομένων.