Στην 31η Συνάντηση Κεφαλονιάς η Μαντολινάτα και η Μικτή Χορωδία του «Ορφέα»
Στην Κεφαλονιά θα ταξιδέψουν την Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου 2015 η Μαντολινάτα και η Μικτή Χορωδία του Μουσικοφιλολογικού Ομίλου Λευκάδας «Ορφέας», όπου θα εμφανιστούν στο Δημοτικό Θέατρο Αργοστολίου «Κέφαλος» στα πλαίσια της 31ης Συνάντησης Κεφαλονιάς.
Τη συνάντηση, στην οποία συμμετέχουν χορωδίες από τα Επτάνησα, διοργανώνει η Χορωδία & Μαντολινάτα Αργοστολίου με χρηματοδότηση από το ΠΤΑ της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων.