Στην Καρυά μίλησαν το βράδυ του Σαββάτου οι υπ. βουλευτές του ΚΚΕ
Κλιμάκιο της Τομεακής Επιτροπής Λευκάδας του ΚΚΕ με επικεφαλής τους υποψήφιους βουλευτές Δήμητρα Σταματέλου και Αλέξανδρο Βεροιώτη περιόδευσε το βράδυ του Σαββάτου 12 Σεπτέμβρη 2015 στην Καρυά.
Οι υπ. βουλευτές μίλησαν σε ανοιχτή συγκέντρωση που έγινε στην πλατεία του χωριού. Αποσπάσματα των ομιλιών τους μπορείτε να δείτε στα παρακάτω βίντεο:
Υπενθυμίζουμε ότι η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του ΚΚΕ θα γίνει την Τρίτη 15 Σεπτέμβρη, ώρα 20:00 στην κεντρική πλατεία Λευκάδας. Η προσυγκέντρωση θα γίνει στις 19:30 στον Αη Μηνά.