ΠΕ Λευκάδας: Πραγματοποιούνται όλα τα δρομολόγια μεταφοράς μαθητών
Η ΠΕ Λευκάδας ενημερώνει ότι μετά την από 10-09-2015 Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου πραγματοποιούνται από Δευτέρα 14-09-2015 όλα τα δρομολόγια μεταφοράς μαθητών Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης της χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Λευκάδας με παράταση των υπαρχουσών συμβάσεων του σχολικού έτους 2014-2015 μέχρι και την ολοκλήρωση του τακτικού διαγωνισμού που βρίσκεται σε εξέλιξη.