Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων συμμετείχε ο Α.Σ. Tae Kwon Do Λευκάδας
Στις 23-24-25 Οκτώβρη 2015 ο Α.Σ. Tae Kwon Do Λευκάδας έλαβε μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Παμπαίδων, Κορασίδων – Παγκορασίδων, που διεξήχθη στη Δράμα, υπό την αιγίδα της Αθλητικής Ομοσπονδίας Tae Kwon Do Ελλάδας, με τις αθλήτριες: Νίνου Χριστίνα, Μητσάκη Έλενα, Τσαραγκλή Μαριάνθη και Μητσάκη Κων/να.
Συμμετείχαν 70 σωματεία απ’ όλη την Ελλάδα με 550 περίπου αθλητές. Ο Σύλλογός μας επέστρεψε με 2 χάλκινα μετάλλια στα TUL, από την Μητσάκη Έλενα και Τσαραγκλή Μαριάνθη. 1 χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η Νίνου Χριστίνα στη μάχη.
Το Δ.Σ. συγχαίρει τις αθλήτριες του καθώς και το Δάσκαλο για την επιτυχία τους και τους εύχεται πάντα νίκες.