Κλήρωση δωροεπιταγής στο ημίχρονο του αγώνα Τηλυκράτης-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Με τον Κεραυνό Θεσπρωτικού θα αγωνιστεί το Σάββατο 19 Δεκέμβρη 2015, στις 03:00 το απόγευμα, στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας, στο πλαίσιο της 15ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας, ο Τηλυκράτης.
Οι θεατές θα έχουν τη δυνατότητα με το εισιτήριο του αγώνα να διεκδικήσουν μια δωροεπιταγή 60 € από το κατάστημα Oikos Decor Center. Η κλήρωση θα γίνει στο ημίχρονο του Αγώνα.