Τη Δευτέρα 11/1 η κλήρωση της Ημιτελικής Φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Π-Λ
Από την ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανακοινώνεται ότι η κλήρωση της Ημιτελικής Φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Π-Λ θα γίνει την Δευτέρα 11 Γενάρη:
«Λαμβάνοντας υπ’ όψιν τα αποτελέσματα της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας 2015-16, στην επόμενη Ημιτελική Φάση Κυπέλλου ΕΠΣ Π-Λ έχουν προκριθεί οι παρακάτω τέσσερις (4) Ομάδες.
1. | ΑΟ ΜΥΤΙΚA |
2. | ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
4. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ |
Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω Σωματείων όπως παρευρεθούν στην Κλήρωση η οποία θα γίνει 11/1/2016 ημέρα Δευτέρα, στα Γραφεία της Ένωσής μας (Αρκαδίου 17) και ώρα 18:30, παρουσία του Προέδρου της Επιτροπής Κυπέλλου-Μελών και εκπροσώπων Τύπου».