Με επιτυχία η κοπή πίτας του συλλόγου νεολαίας βορειοηπειρωτών Λευκάδας (ΣΥ.ΝΕ.ΒΟ.Λ.)
Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το Σάββατο 2 Γενάρη, στο Κτήμα Γαζή, η κοπή πίτας του συλλόγου νεολαίας βορειοηπειρωτών Λευκάδας (ΣΥ.ΝΕ.ΒΟ.Λ.).
![]() |
![]() |
Η εκδήλωση έγινε συντροφιά ζωντανής μουσικής από την ορχήστρα του Βασίλη ΚΑΛΚΑΝΗ και Κώστα ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ.
Το ΔΣ του συλλόγου ευχαριστεί όλο τον κόσμο που παραβρέθηκε στην εκδήλωση, τους κληρικούς που ευλόγησαν την πίτα, τους επίσημους προσκεκλημένους που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του συλλόγου: Σπύρο Πολίτη, Σωτήρη Σκιαδαρέση, Γιώργο Μπουρδάρα, Γιάννη Λιβιτσάνο, καθώς και τους: Θανάση Καββαδά, βουλευτή Λευκάδας και Χρήστο Άγριο για τις ευχές τους.
![]() |
![]() |