Άνετη νίκη των Παίδων της ΕΠΣ Π-Λ επί της ΕΠΣ Άρτας
Με το επιβλητικό σκορ 5-0 επιβλήθηκε η Μικτή ομάδα Παίδων της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ απέναντι στην ομάδα της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ.
Η αγώνας πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 13 Γενάρη στις 01:00 το μεσημέρι. Ο αντίστοιχος αγώνας των Μικτών ομάδων Νέων που ξεκίνησε στις 03:00 το μεσημέρι έληξε με σκορ 3-0 υπέρ της ΕΠΣ Άρτας.
Τα γκολ σημείωσαν οι: ΓΚΑΡΤΖΩΝΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ στο 35΄, ΤΣΩΛΗΣ ΧΡ στο 44΄, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜ στο 57΄, ΖΩΤΑΙ ΑΛΙΕΝ στο 65΄ και ΤΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ στο 75΄.
ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΤΣΩΛΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ, ΤΣΙΑΒΟΣ, ΖΗΚΟΣ, ΛΥΤΡΑΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ, ΖΩΤΑΙ(ΚΑΡΑΠΕΤΣΟΣ), ΤΣΩΛΗΣ, ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ (ΤΣΑΠΗΣ), ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ.