Την πίτα του έκοψε ο Γυμναστικός Σύλλογος
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε την Την Κυριακή 17 Γενάρη 2016 ο Γυμναστικός Σύλλογος Λευκάδας.
Το φλουρί της βασιλόπιτας έτυχε στον μικρό Γαλάνη Πέτρο, ο οποίος κέρδισε μια μπλούζα και ένα καπέλο του συλλόγου και τα δύο δώρα μετά από κλήρωση κέρδισαν η Βασιλική Λογοθέτη που κέρδισε ένα tablet, προσφορά του καταστήματος ΓΕΡΜΑΝΟΣ και ο Τηλέμαχος Μεσσήνης ένα διήμερο ταξίδι με διαμονή και διατροφή ώστε να παρακολουθήσει το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού Στίβου που θα γίνει στις 13-14 Φεβρουαρίου στο ΣΕΦ.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ως εκπρόσωποι του Δήμου Λευκάδας ο αντιδήμαρχος κος Νικητάκης Μάρκος, ο εντεταλμένος σύμβουλος Αθλητισμού κος Πολίτης Σπύρος, εκπρόσωποι από αθλητικά και πολιτιστικά σωματεία, παλαιοί αθλητές, αθλητές από την αγωνιστική ομάδα και τις Ακαδημίες του συλλόγου, προπονητές, γονείς και φίλοι του συλλόγου.
[Gallery not found]