Θα συνεδριάσει την Πέμπτη 28/1 το ΔΣ της ΠΕΔ-ΙΝ
Συνεδριάζει την Πέμπτη 28 Γενάρη 2016 και ώρα 14:30 στα γραφεία της στην Κέρκυρα με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης το ΔΣ της ΠΕΔ-ΙΝ (Περιφερειακή Ένωση Δήμων Ιονίων Νήσων).
Μεταξύ των προς συζήτηση θεμάτων που αφορούν αμιγώς στο νησί μας, τη Λευκάδα, είναι η συμμετοχή της ΠΕΔ-ΙΝ στο 3ο Φεστιβάλ Λευκαδίτικης Γαστρονομίας που θα γίνει τον Ιούλιο του τρέχοντος έτους, που εισηγείται ο Αντιδήμαρχος Λευκάδας και μέλος του ΔΣ της ΠΕΔ-ΙΝ κ. Θανάσης Περδικάρης.