Εμπορικός Σύλλογος Ελλομένου: «Τα χάλια μας σε εικόνες»
Ευθύνες ποιοι έχουν;;
«Τα χάλια μας σε εικόνες», είναι ο τίτλος σχετικής ανάρτησης στην επίσημη σελίδα του Εμπορικού Συλλόγου Ελλομένου στο fb. Κι αναρωτιούνται οι άνθρωποι, μαθημένοι όπως είναι να πετάνε οι κάθε λογής αρμόδιοι-αναρμόδιοι το μπαλάκι ο ένας στον άλλο, ποιοι έχουν τις ευθύνες για όλα αυτά κι ενώ έχει αρχίσει και επίσημα η φετινή σεζόν:
«Τα χάλια μας σε εικόνες!! Τα φορτηγά γνωστού εργολάβου βγήκαν στις 7.10 μμ από το Σκόρπιο με το φέρυ «Μεγανήσι»!!
![]() |
![]() |
Αυτά είναι τα καλά που άφησαν μέσα στο λιμάνι του Νυδριού που πριν μια εβδομάδα εθελοντές καθάρισαν την όλη περιοχή!!
Ευθύνες ποιοι έχουν;; Ο Δήμος; Το Λιμεναρχείο; Ο εργολάβος ή το φερυ «Μεγανησι»;; Και μιλάμε για το μήνα Μάιο που επίσημα έχει αρχίσει η σεζόν και ο πεζόδρομος!!»