Κυκλοφόρησε το νέο φύλλο της εφημερίδας «Αντίλαλοι απ’ τους Σκάρους»
Κυκλοφόρησε το νέο, εικοστό έκτο φύλλο (25ο) φύλλο –Ιούλιος, Αύγουστος, Σεπτέμβριος 2016-, της τριμηνιαίας έκδοσης της εφημερίδας «Αντίλαλοι απ’ τους Σκάρους» του Συλλόγου Αλεξανδριτών Λευκάδας.
Μια διόρθωση μόνο για την 3η σελίδα και τη στήλη «Φωτογραφίες του χθες» που επιμελείται ο φίλος και συμμαθητής Δημήτρης Μανωλίτσης (Κασάνδρης): Στην πρώτη φωτογραφία ο τρίτος στη σειρά από αριστερά δεν είναι ο Σπ. Βλάχος (Βλαχάκιας) αλλά ο Γιάννης Διον. Κατωπόδης (Τσούλος).
ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ για να ανοίξετε και να διαβάσετε την εφημερίδα! |