Λευκή ισοπαλία για τον Τηλυκράτη στην Φιλιππιάδα
Ισόπαλος χωρίς τέρματα έληξε το απόγευμα της Κυριακής 6 Νοέμβρη 2016 ο αγώνας στο δημοτικό στάδιο Φιλιππιάδας μεταξύ της τοπικής ομάδας του Εθνικού Φιλιππιάδας και του Τηλυκράτη για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής (2ος Όμιλος).
Οι συνθέσεις των ομάδων σύμφωνα με το sportime24.gr, απ΄ όπου και η φωτογραφία, ήταν οι ακόλουθες:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ (Γιάννος): Τρανουλίδης, Ντανάι, Μανιώτης, Δημουλιάς, Μαλλάτος, Τσουλιάης, Παπακίτσιος (34’ Λούγκος), Άτσκα, Μπαλογιάννης (84’ Κουμπής), Ιωάννου, Μιχάλης (62’ Καραχαλίδης)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ (Παντζιαράς): Καραγκούνης, Βρεττός, Καταγής, Μπουρδούβαλης, Ιασωνίδης, Πολυχρονάκης, Ορφανός, Περιστέρης (56’ Καλογερής), Βασιλείου (85’ Μπαλί), Μακρυγιάννης, Σιδέρης (68’ Γεωργάκης)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ |
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας 1-0
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη 3-1
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας 0-2
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 3-0
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής 0-1
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου 2-1