Δεν θα συμμετάσχει στο σημερινό παιδικό Καρναβάλι η Μπάντα της Φιλαρμονικής
Λόγω υποχρεώσεων της πλειοψηφίας των μουσικών της
To Δ.Σ. της Φιλαρμονικής Εταιρίας Λευκάδας ενημερώνει τους Λευκαδίτες ότι, μετά από συνεννόηση με τον Αντιπρόεδρο του Πνευματικού Κέντρου Λευκάδας κο Αρβανίτη Σπύρο, η μπάντα δεν δύναται να συμμετάσχει στο παιδικό καρναβάλι που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 16:00 στην κεντρική αγορά, λόγω υποχρεώσεων της πλειοψηφίας των μουσικών της.