Eπίδειξη των μαθητών των μουσικών σχολών και συναυλία της Μπαντίνας της Φ.Ε.Λ.
Την Πέμπτη 15 Ιούνη στην αίθουσα εκδηλώσεων της Φιλαρμονικής Εταιρίας
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Φιλαρμονικής Εταιρίας Λευκάδας σας προσκαλεί στην επίδειξη των μαθητών των μουσικών σχολών και την συναυλία της Μπαντίνας της Φ.Ε.Λ. που θα πραγματοποιηθεί στις 15 Ιουνίου 2017, ημέρα Πέμπτη και ώρα 20:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων της Φ.Ε.Λ..