Πρόγραμμα περιοδείας του Νίκου Καραθανασόπουλου στη Λευκάδα
Κλιμάκιο της Τομεακής Επιτροπής Λευκάδας του ΚΚΕ με επικεφαλής τον Νίκο Καραθανασόπουλο μέλος της ΚΕ και βουλευτή, θα περιοδεύσει τη Δευτέρα 13 Νοέμβρη στις υπηρεσίες του Δήμου και στο Νοσοκομείο Λευκάδας.
Το πρόγραμμα των περιοδειών είναι το εξής:
9:00 – 11:00 στις υπηρεσίες του Δήμου Λευκάδας
13:00 – 15:00 στο Νοσοκομείο Λευκάδας
Υπενθυμίζεται ότι ο Νίκος Καραθανασόπουλος θα είναι ο κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση για τα 100 χρόνια από την Οκτωβριανή Σοσιαλιστική Επανάσταση που διοργανώνει την Δευτέρα 13 Νοέμβρη στις 7.00 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου η ΤΕ Λευκάδας του ΚΚΕ.