Κοπή πίτας την Κυριακή στην Ομοσπονδία των Απανταχού Λευκαδίτικων Συλλόγων
O Σύλλογος Λευκαδίων Αττικής «Η Αγία Μαύρα» και η Ομοσπονδία των Απανταχού Λευκαδίτικων Συλλόγων θα κόψουν την πρωτοχρονιάτικη πίτα, την Κυριακή 28/1/2017 και ώρα 11:00 στα γραφεία του Συλλόγου (Γερανίου 41, 1ος όροφος).
Στην εκδήλωση θα συμμετέχει η νεοσύστατη χορωδία του Συλλόγου Λευκαδίων Αττικής με κάλαντα και ποιήματα Λευκαδίων Ποιητών μελοποιημένα από τον μαέστρο κ. Διονύσιο Γράψα.