Μετάδοση της λογοδοσίας του Δημάρχου από την «Δημοτική Ραδιοφωνία Λευκάδας»
«Την Δημόσια Λογοδοσία του Δημάρχου Λευκάδας Κωνσταντίνου Δρακονταειδή θα μεταδώσει η Δημοτική Ραδιοφωνία Λευκάδας από το Φουαγιέ του Πνευματικού Κέντρου και στη συχνότητα 96,7 FM τη Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018 και ώρα 6.00 μμ», σύμφωνα με ενημέρωση από τον Δήμο Λευκάδας.
Μήπως θα ήταν σκόπιμο κύριοι της δημοτικής Αρχής να μεταδίδει ο εν λόγω δημοτικός ραδιοφωνικός σταθμός και τις συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου Λευκάδας;