Καθαρίστηκε από τα σκουπίδια ο δρόμος Λευκάδας-Αγίου Νικολάου Βόνιτσας
Με πρωτοβουλία του Επιμελητηρίου Λευκάδας και την συμμετοχή συλλόγων καθαρίστηκε την Κυριακή που μας πέρασε ο δρόμος Λευκάδας-Αγίου Νικολάου Βόνιτσας.
«Το Επιμελητήριο Λευκάδας έχει κοινωνικό ρόλο και αποστολή. Στηρίζει και θα συνεχίζει να στηρίζει δράσεις και πρωτοβουλίες που αναδεικνύουν το πιο όμορφο πρόσωπο του νησιού μας και δίνουν τη δυνατότητα στους πολίτες της Λευκάδας να βγάλουν τον καλύτερο εαυτό τους», αναφέρει σε ανακοίνωσή του εκ μέρους της διοικητικής επιτροπής ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου κ. Σωτήρης Σκιαδαρέσης.