Επτά ανανεώσεις και μία προσθήκη στον Τηλυκράτη
Ο Τηλυκράτης ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 των αθλητών: Γιάννη Γεωργάκη, Ρομέο Τσελαϊ, Νίκου Τρανουλίδη, Λεντιόν Μπαλί, Νίκου Βασίλα, Φώντα Φέτση και Διονύση Μπουρδούβαλη και εύχεται υγεία και καλή αγωνιστική χρονιά.
Ανακοινώνει επίσης την απόκτηση του αθλητή Γιώργου Λαμπρόπουλου, ο οποίος αγωνίζεται στη θέση του τερματοφύλακα και έπαιζε την προηγούμενη χρόνια στην ομάδα της Ιτέας.