Παιδική βραδιά με το Θέατρο Σκιών του Γ. Πολίτη και τον «Γάμο του μπάρμπα Γιώργου» στην Εύγηρο
Θα ακολουθήσει παραδοσιακό γλέντι με ελεύθερη είσοδο
Στα πλαίσια των Αυγουστιάτικων εκδηλώσεων στην Εύγηρο ο Πολιτιστικός Σύλλογος Απανταχού Ευγηριωτών Λευκάδος η «ΑΡΕΤΟΥΣΑ» διοργανώνει το Σάββατο 11 Αυγούστου, στις 9.00 μ.μ., παιδική Βραδιά με το Θέατρο Σκιών του Γιώργου Πολίτη, που θα παρουσιάσει με ζωντανή μουσική την παράσταση «Ο Γάμος του μπάρμπα Γιώργου».
Θα ακολουθήσει παραδοσιακό γλέντι. Είσοδος ελεύθερη.