Εορτασμός της εθνικής επετείου της 28ης Οκτωβρίου στην πόλη της Λευκάδας
Με την καθιερωμένη μαθητική παρέλαση στην παραλία της πόλης της Λευκάδας ολοκληρώθηκαν σήμερα το μεσημέρι οι επίσημες εορταστικές εκδηλώσεις για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου.
Της παρέλασης προηγήθηκε δοξολογία στη Μητρόπολη, η εκφώνηση του πανηγυρικού της ημέρας από τον φιλόλογο κ. Παναγιώτη Κοτζοχάμπο, η επιμνημόσυνη δέηση καθώς και η κατάθεση στεφάνων στο Ηρώο στην παραλία.
Άλμπουμ με 100 φωτογραφίες
(Για να το δείτε σε ξεχωριστό παράθυρο κάντε κλικ στον τίτλο του άλμπουμ με τα άσπρα γράμματα)