Την Galatasaray υποδέχεται την Τετάρτη η Νίκη
Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του β’ ομίλου του EuroCup Women
Με αντίπαλο την περσινή νικήτρια του EuroCup Women, την τουρκική Galatasaray, κοντράρεται η Νίκη Λευκάδας στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του β’ ομίλου της διοργάνωσης.
Απέναντι στις Τουρκάλες η τοπική ομάδα της Λευκάδας θέλει να παρουσιαστεί όσο το δυνατόν πιο ανταγωνιστική, στο τελευταίο -όπως όλα δείχνουν- εντός έδρας ευρωπαϊκό παιχνίδι της σεζόν, το οποίο θα διεξαχθεί την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου στις 18:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Λευκάδας.