Μπατάρισε από τον αέρα κολόνα του ΟΤΕ στη Νικιάνα
Μια κολόνα του ΟΤΕ στη Νικιάνα μπατάρισε από τους χθεσινούς θυελλώδεις ανέμους που συνεχίζονται και σήμερα.
Η κολόνα βρίσκεται στο δρόμο για το νεκροταφείο του χωριού, μπροστά από το σπίτι της Ζωής Κατωπόδη. Καλό θα ήταν να την δει κάποιο συνεργείο του ΟΤΕ γιατί βρίσκεται δίπλα ακριβώς από το δρόμο και εγκυμονεί κινδύνους για περαστικούς.
Τα προβλήματα του χειμώνα…