Το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου ο ετήσιος χορός και η κοπή πίτας του Συλλόγου Ηπειρωτών Λευκάδας
Το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 9.00 μ.μ. στο Κτήμα Γαζής, στην Κατούνα Λευκάδας, θα γίνει ο ετήσιος χορός και η κοπή πίτας του Συλλόγου Ηπειρωτών Λευκάδας.
Συντροφιά στους καλεσμένους θα κρατήσει παραδοσιακή ηπειρώτικη ορχήστρα με τους μουσικούς: Νίκος Τάσσης (κλαρίνο), Δημήτρης Ευαγγέλου (τραγούδι), Μαρία Ναστούλη (τραγούδι), Τάσος Τζιοβάρας (λαούτο), Λάμπρος Τζόκας (βιολί) και Χρήστος Λώλης (κρουστά).
Τιμή εισόδου 15 € με φαγητό. Πληροφορίες στα τηλέφωνα: 6947 964 495 και 6931 582 944.