Δεν θα περνούν πλέον από την Λεωφόρο Ειρήνης τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ για Πρέβεζα
Το ΚΤΕΛ Λευκάδας ενημερώνει ότι από σήμερα Δευτέρα 28 Ιανουαρίου τα λεωφορεία από Λευκάδα για Πρέβεζα και αντίστροφα δεν θα διέρχονται από την Λεωφόρο Ειρήνης αλλά από την περιφερειακή οδό.
Οι νέες στάσεις που θα κάνουν τα λεωφορεία που εκτελούν το δρομολόγιο είναι μετά την υποθαλάσσια γέφυρα και στον σταθμό του ΚΤΕΛ Πρέβεζας και πουθενά αλλού.