Φωτορεπορτάζ από τον ετήσιο χορό του Συλλόγου Εργαζομένων στο Νοσοκομείο
Σε ζεστό κλίμα, με καλή συμμετοχή των μελών του, αλλά και αμείωτο κέφι και χορό, πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου 26 Ιανουαρίου 2019, στο εστιατόριο-ταβέρνα «Ο Γιάννης», στην Λυγιά Λευκάδας, η κοπή πίτας και ο ετήσιος χορός του Συλλόγου Εργαζομένων του Νοσοκομείου Λευκάδας.
Άλμπουμ με 34 φωτογραφίες
Για να δείτε το άλμπουμ σε ξεχωριστό παράθυρο κάντε κλικ στον τίτλο