Πευκούλια + Λαγκάδα είναι η φωτο. Οι Ποτισές είναι στο βάθος (αχνοφαίνονται)… Αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες είναι πολύ ειδυλλιακό για να “ναι αληθινό. Η πραγματικότητα σήμερα, με τις ευλογίες όλων, είναι πολύ σκληρή δυστυχώς για να υπερηφανευόμαστε! «Αποχαιρέτα την Αλεξάνδρεια που χάνεις» , είπε ο Μέγας Αλεξανδρινός σε μια αποστροφή των λόγων του, για να μας προκαλεί σήμερα τη θλίψη γιατί: «Α όταν εκτιζαν τα τείχη γιατί να μη προσέξω ..»
Πευκούλια + Λαγκάδα είναι η φωτο. Οι Ποτισές είναι στο βάθος (αχνοφαίνονται)… Αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες είναι πολύ ειδυλλιακό για να “ναι αληθινό. Η πραγματικότητα σήμερα, με τις ευλογίες όλων, είναι πολύ σκληρή δυστυχώς για να υπερηφανευόμαστε! «Αποχαιρέτα την Αλεξάνδρεια που χάνεις» , είπε ο Μέγας Αλεξανδρινός σε μια αποστροφή των λόγων του, για να μας προκαλεί σήμερα τη θλίψη γιατί: «Α όταν εκτιζαν τα τείχη γιατί να μη προσέξω ..»