Με τον ΠΟ Ελασσόνας το Σάββατο για την 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ο Τηλυκράτης
Τον Ποδοσφαιρικού Όμιλο Ελασσόνας θα αντιμετωπίσει το Σάββατο 31 Αυγούστου για τη 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ο Τηλυκράτης.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 4.30 το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο Ελασσόνας. Με ανακοίνωσή του το σωματείο της Ελασσόνας καλεί τον κόσμο να παραβρεθεί στο γήπεδο.
Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Το Δ.Σ του ΠΟΕ καλεί τον φίλαθλο κόσμο της Ελασσόνας και τις ευρύτερης περιοχής, να δώσει το παρών το Σάββατο 31 Αυγούστου στις 16:30 στο δημοτικό γήπεδο Ελασσόνας. Η παρουσία όλων των φιλάθλων είναι απαραίτητη. Σας καλούμε να χειροκροτήσετε και να ενθαρρύνετε τους παίκτες μας, οι οποίοι θα τα δώσουν όλα για να πετύχουν το στόχο τους».