Την Κυριακή η ειδική συνεδρίαση για την εκλογή του προεδρείου του δημ. συμβ. και των μελών των επιτροπών
Σε δημόσια ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Λευκάδας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 8 Αυγούστου 2019 και ώρα 10:00 στο δημοτικό κατάστημα στο Διοικητήριο (αίθουσα πολλαπλών χρήσεων), σύμφωνα με όσα προβλέπονται στα άρθρα 64 και 74 του ν. 3852/2010, όπως τα άρθρα αυτά αντικαταστάθηκαν με τα άρθρα 71 του ν. 4555/2018 και 2 του ν. 4623/2019, καλεί ο προεδρεύων Δημοτικός Σύμβουλος κ. Γεώργιος Τσιρογιάννης προκειμένου να πραγματοποιηθεί:
- Εκλογή μελών Προεδρείου Δημοτικού Συμβουλίου
- Εκλογή μελών Οικονομικής Επιτροπής
- Εκλογή μελών Επιτροπής Ποιότητας Ζωής