«Άγγελος Σικελιανός: Ένας αδευτέρωτος ποιητής στην ιστορία της νεοελληνικής Λογοτεχνίας»
Με ομιλητή τον Δημήτρη Σ. Τσερέ, φιλόλογο
Στο πλαίσιο του διεπιστημονικού σεμιναρίου με θέμα «Διαδρομές Ιστορίες και Τέχνης στη Λευκάδα» που διοργανώνει το Κέντρο Νεότητας της Μητρόπολης Λευκάδας, θα λάβει χώρα την Τρίτη 25 Φλεβάρη 2020, τις ώρες 6.00-8.00 μ.μ., στην Καταφυγή, στην πόλη της Λευκάδας (οδ. Μεγανησίου 5 – πλησίον Κεντρικής Πλατείας, έναντι Ι. Ν. Αγ. Ιωάννου Θεολόγου), η 6η συνάντηση με τίτλο «Άγγελος Σικελιανός: Ένας αδευτέρωτος ποιητής στην ιστορία της νεοελληνικής Λογοτεχνίας» με ομιλήτή Δημήτρη Σ. Τσερέ, φιλόλογο.