Φρεάτια σε πεζοδρόμιο στους Σφακιώτες στον κεντρικό δρόμο στην περιοχή Πρεμεντινού
Κοινοποιήθηκε από αναγνώστη μας στην δημόσια ομάδα «Λευκαδίτικα Νέα» που διατηρεί η σελίδα μας στο fb και ο οποίος γράφει:
«Θαυμάστε το ενδιαφέρον του Δήμου Λευκάδας. Οι τρύπες που βλέπετε είναι φρεάτια επάνω σε πεζοδρόμιο στους Σφακιώτες στον κεντρικό δρόμο στην περιοχή Πρεμεντινού. Ο τάφος έχει βάθος 60 εκατοστά.
Σήμερα 25-3 η γυναίκα μου κινδύνευσε να πέσει μέσα αν δεν ήμουν κοντά της Καλά ο Δήμος δεν ενδιαφέρεται, ο τοπικός παράγοντας τι κάνει; Αστείο να ρωτάω. 70 μέτρα ποιο κάτω υπάρχει και δεύτερη έκπληξη. Θαυμάστε την τρύπα με το φρεάτιο…».