![IMG_20210318_173835](http://www.kolivas.de/wp-content/uploads/2021/04/IMG_20210318_173835.jpg)
Η αγωνιστική επιτροπή Περιγιαλίου καλεί τους κατοίκους της περιοχής και όλο τον κόσμο της Λευκάδας σε συγκέντρωση διαμαρτυρίας στο λιμάνι Περιγιαλίου στις 17:00 μ.μ. του Σαββάτου 17-04-21 ενάντια στα προβλήματα παραχώρησης και ιδιωτικοποίησης δημόσιων χώρων.
Πολύ καλή ιδέα από τους κατοίκους του Περί γιαλιου.Ας βάλουν μπροστά τους δύο περγισλιωτες πρώην αντιδημάρχους για να έχει βάρος η διαμαρτυρία αυτη