Τηλεφωνικές γραμμές υποστήριξης από το ΚΕΣΥ Λευκάδας
Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης και τα Κ.Ε.Σ.Υ. ενημερώνουν ότι συμβάλλουν στην στήριξη τόσο των υποψηφίων όσο και των οικογενειών τους, λειτουργώντας τηλεφωνικές γραμμές υποστήριξης και σχετικών οδηγιών, στις οποίες μπορούν να απευθύνονται οι ενδιαφερόμενοι.
Στο πλαίσιο αυτό τα ΚΕΣΥ Ιονίων Νήσων από τις 24 Μαΐου έως τη λήξη των πανελλαδικών εξετάσεων εισάγουν τηλεφωνικές γραμμές υποστήριξης από τις 08.00 έως τις 20.00 που είναι για το ΚΕΣΥ Λευκάδας η ακόλουθη: