Ο Δήμος Λευκάδας για τις εγγραφές νηπίων-βρεφών στους δημοτικούς παιδικούς σταθμούς
Ενημερώνουμε τους γονείς, οι οποίοι κατάθεσαν αίτηση για τις εγγραφές νηπίων – βρεφών στους Δημοτικούς Παιδικούς Σταθμούς και Βρεφονηπιακό Σταθμό Λευκάδας, περιόδου 2021-2022, ότι οι προσωρινοί πίνακες κατάταξης έχουν αναρτηθεί στο site του Δήμου Λευκάδας (σ.σ. δεν βλέπουμε τίποτα μέχρι αυτή την ώρα!!) καθώς και στον πίνακα ανακοινώσεων.
Οι οριστικοί πίνακες κατάταξης και εγγραφής των νηπίων-βρεφών θα προκύψουν με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου, μετά τα οριστικά αποτελέσματα του προγράμματος «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής» της ΕΕΤΑΑ ΑΕ.
Δίνεται η δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να απευθύνονται στην επιτροπή αξιολόγησης από 20/08/2020 έως 27/08/2020, εργάσιμες μέρες και ώρες για παροχή διευκρινήσεων.
Από το Δήμο Λευκάδας