Ευτυχως που πηγαν αυτοι οι τζαμπα τουριστες γιατι πιθανον να ασχοληθει ο δημος και μ αυτη την παραλία κι ολο το δρομο μεχρι τα καμινια.Μπορει να μην εχουν παει ποτε εκει!! Για να τους δουμε.Ας μας στειλουν και τον παχουλο αντιδήμαρχο,καπιον τελος παντων να δει…
Ευτυχως που πηγαν αυτοι οι τζαμπα τουριστες γιατι πιθανον να ασχοληθει ο δημος και μ αυτη την παραλία κι ολο το δρομο μεχρι τα καμινια.Μπορει να μην εχουν παει ποτε εκει!! Για να τους δουμε.Ας μας στειλουν και τον παχουλο αντιδήμαρχο,καπιον τελος παντων να δει…