Συνεδριάζει την Τετάρτη 25 Αυγούστου 2021 η Επιτροπή Ποιότητας Ζωής του Δ. Λευκάδας
Συνεδριάζει την Τετάρτη 25 Αυγούστου 2021 στις 11.00 π.μ. με τηλεδιάσκεψη, για τα εξής θέματα η Επιτροπή Ποιότητας Ζωής του Δήμου Λευκάδας:
ΘΕΜΑ 1ο: Απόφαση Ε.Π.Ζ. για έγκριση ή μη, της μελέτης με τίτλο «ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΟΔΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ». Εισηγητές: Αναστάσιος Γαζής, Αντιπρόεδρος Ε.Π.Ζ., Θωμάς Γεωργάκης, Πρ/νος Τμήμ. Ηλεκτρομηχανολογικών Έργων & Συγκοινωνιών
ΘΕΜΑ 2ο: Απόφαση Ε.Π.Ζ. για έγκριση ή μη, της μελέτης με τίτλο «ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ. Εισηγητές: Αναστάσιος Γαζής, Αντιπρόεδρος Ε.Π.Ζ., Θωμάς Γεωργάκης, Πρ/νος Τμήμ. Ηλεκτρομηχανολογικών Έργων & Συγκοινωνιών
Η Απολπαινα εκπεμπει SOS και δεν ειναι ουτε θεμα προς συζητηση.Πατε καλα μωρε?? Μας ξερετε καλα? Τα απροοπτα δεν τα υπολογιζετε? Ρε δημαρχε….