Χωρίς ρεύμα από το μεσημέρι η Λυγιά Λευκάδας…
Όπως ενημερώνουν αναγνώστες μας χωρίς ρεύμα βρίσκεται από το μεσημέρι της Δευτέρας 27 Δεκέμβρη η Λυγιά Λευκάδας.
Σε επικοινωνία που είχαμε με τον πρόεδρο της κοινότητας Κατούνας, κ. Γιάννη Διγενή, σύμφωνα με την ενημέρωση από τον ΔΕΔΔΗΕ η βλάβη εντοπίζεται στο δίκτυο του Ακτίου και αναμένεται να έχει αποκατασταθεί σε μια ώρα περίπου (γύρω στις 5.00 το απόγευμα).