Ευχαριστήριο του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ της Κοινωφελούς ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Τα παιδιά και οι οικογένειές τους, το προσωπικό και η Διοίκηση του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών ΜΕ Αναπηρία (ΚΔΑΠ- ΜΕΑ) της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας, ευχαριστούν ολόψυχα τον κ. Αργυρό Ιωάννη και την οικογένειά του για την προσφορά εκπαιδευτικού υλικού και ατομικού δώρου για τους ωφελούμενους του κέντρου μας!
Ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα, Ευτυχισμένο και Δημιουργικό 2022 με υγεία και ευτυχία!
Ειλικρινά ευχαριστούμε !
Ο Διευθυντής του ΚΔΑΠ ΜΕΑ
Βονιτσάνος Άγγελος – Κονωνικός Λειτουργός
Ο πρόεδρος Δ.Σ Δ.Ε.Π.Ο.Κ.Α.Λ
Ρόκκος Στυλιανός