Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε ο ΑΓΑ Μαχητικών Τεχνών Λευκάδας-Νυδριού «Εύαθλος»
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, παρουσία των αθλητών και των μελών του συλλόγου, έκοψε μετά το πέρας της προπόνησης του Σαββάτου, στον χώρο του συλλόγου, ο ΑΓΑ Μαχητικών Τεχνών Λευκάδας-Νυδριού «Εύαθλος».
Το ΔΣ ευχαριστεί θερμά τον φούρνο «ART & BAKE» του Σολδάτου Πέτρου για την προσφορά της βασιλόπιτας, το κατάστημα «Μπουγατσάκι» και τον Αντιπρόεδρο του συλλόγου Κουντουρή Κωνσταντίνο, καθώς και τον «Φούρνο του Σάκη» και τον Καββαδα Αθανάσιο για την προσφορά εδεσμάτων στους παρευρισκόμενους και τέλος την «Κάβα Καββαδά» για την προσφορά χυμών και αναψυκτικών.
Ευχαριστεί επίσης θερμά τους παρευρισκόμενους αθλητές και μέλη που μετά από 2 χρόνια τιμήσανε με την παρουσία τους το σύλλογο.
Ο προπονητής του συλλόγου ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, καθως και η Πρόεδρος Λαμπροπούλου Σοφία ευχήθηκαν υγεία και άμεση επιστροφή όλων μας στον αθλητισμό αλλά και στην κανονική μας ζωή.