Ευχαριστήριο του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ της Κοινωφελούς ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Τα παιδιά και οι οικογένειές τους, το προσωπικό και η Διοίκηση του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών ΜΕ Αναπηρία (ΚΔΑΠ- ΜΕΑ) της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας, ευχαριστούν θερμά την Έφη και τον Άκη Γεωργάκη, κατάστημα «La Piazza Cafe», για την προσφορά όλων των ειδών που χρησιμοποιήθηκαν για τον εορτασμό της Τσικνοπέμπτης, δίνοντας χαρά στους ωφελούμενους του Κέντρου μας!
Ειλικρινά ευχαριστούμε !
Ο Διευθυντής του ΚΔΑΠ ΜΕΑ
Βονιτσάνος Άγγελος – Κονωνικός Λειτουργός
Ο πρόεδρος Δ.Σ Δ.Ε.Π.Ο.Κ.Α.Λ
Ρόκκος Στυλιανός