Επιχορήγηση του Τηλυκράτη με 5.000 € από την Περιφέρεια Ιονίων Νήσων
Με το ποσό των 5.000 € επιχορηγήθηκε από την Περιφέρεια Ιονίων Νήσων – ΠΕ Λευκάδας ο Τηλυκράτης Λευκάδας.
Η Περιφέρεια Ιονίων Νήσων στέκεται δίπλα στα αθλητικά σωματεία της Λευκάδας, αναφέρει σε ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook o Αντιπεριφερειάρχης Λευκάδας, κ. Ανδρέας Κτενάς, σημειώνοντας ότι σύντομα θα ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα σωματεία.