Διακοπή νερού αύριο Τετάρτη 16 Μαρτίου από τις 7:00 το πρωί μέχρι τις 02:00 μ.μ.
Την κατανόηση των καταναλωτών ζητάει ο Σύνδεσμος Ύδρευσης Λευκάδας-Αιτωλοακαρνανίας, για την διακοπή του νερού που θα γίνει αύριο, Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022, από τις 07:00 π.μ. έως 02:00 μ.μ., λόγω εργασιών για την συντήρηση του δικτύου ύδρευσης από τον οικισμό της Νικόπολης έως την διασταύρωση Πέτρας.
Η διακοπή νερού θα επηρεάσει την υδροδότηση των Δήμων Λευκάδας και Ακτίου Βόνιτσας.