Γενική συνέλευση και κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας στο Σωματείο Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Πρέβεζας
Το Διοικητικό συμβούλιο του Σωματείου Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Πρέβεζας καλεί τα μέλη του το Σάββατο 19 Μάρτη 2022, στις 11:00 π.μ., στο Εστιατόριο – Μεζεδοπωλείο «ΑΠΕΡΙΤΤΟΝ» (πριν το παλιό Τελωνείο Πρέβεζας) στην παραλία της πόλης της Πρέβεζας για την κοπή της πίτας και την ετήσια Γενική Συνέλευση με θέματα τον Οικονομικό απολογισμό και τον Προγραμματισμό δράσης για το επόμενο διάστημα